Co oznacza opis rezonansu magnetycznego kolana i cechy zerwania ACL?

Opis rezonansu kolana Cechy zerwania ACL. Więzadło niewidoczne w typowej lokalizacji. W jego przebiegu obecna strefa obrzęku tkanek. Łąkotki o typowym sygnale i strukturze, bez cech pęknięć. Wysokość łąkotek zachowana. Obrzęk błony maziowej stawu kolanowego. Znaczący wysięk w kaletce nadrzepkowej i zachyłkach bocznych grubości do 17mm. Stłuczenie szpiku kostnego tylnej części nasady k. piszczelowej. Uszkodzenie I stopnia MCL. Cechy niewielkiej tendinopatii pourazowej entezy udowej LCL.

Witam , szczegółowych wyjaśnień (objaśnień) wyniku badania oraz dalszych zaleceń dokona lekarz prowadzący!!! z.żurawski