Co oznacza opuchlizna po artrodezie?

Jestem 7-y m-c po potrójnej artrodezie stępu,6 tyg w gipsie,potem but ortoped.4 miesiące bez obciążania stopy.Po zdjęciu buta bóle i opuchlizna stopy,chodzę na krawędziach stopy.Jak długo to będzie trwało,czy będę normalnie chodzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ortopedy , po badaniu lekarz określi dalsze postępowanie a jakie były wskazania do takiego zabiegu ?