Co oznacza pieczenie w obrębie żołądka?
Witam czuje pieczenie w żołądku czasami przed jedzeniem czasami po jedzeniu eczesniej miałem jeszcze ból po lewej stronie lekki i tak jak by uczucie pełności byłem we Francji u lekarza zrobiono mi USG i RtG klatki i brzucha , badanie dokładne krwi i moczu badania świetne !! Leki biorę od dwoch tygodni typu spasfon coś takie jak nospa leki bakteryjne i lek na noc zobojętnienie kwasu żołądkowego , niby jest poprawa Bo nie czuje bolu ale mam nadal pieczenie

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Być może potrzebny jest Panu inny lek zobojętniający so żołądkowy, albo zastosowanie większej dawki. Sugeruję wizytę u gastrologa, który odpowiednio zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam!