Co oznacza podejrzenie guza oczodołu lewego?

Witam.......moja diagnoza brzmi.....podejrzenie guza oczodołu lewego .......mam skierowanie na tomograf komp.oraz do neurologa .....mam pytanie co oznacza ta diagnoza ? jestem po resekcji esicy z guzem po chemioterapii

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza tyle, że trzeba wyjaśnić czym zmiana w oczodole jest. Nic więcej na podstawie takiego opisu i bez badania pacjenta powiedzieć nie można.