Co oznacza pryszcz na penisie i jak sie go pozbyć?

W połowie długości penisa zrobił mi się czerwony pryszcz, który pękł i wyciekła z niego wydzielina. Wydzielina wypłynęła z niego ponownie po 2-3 dniach. Miejsce jest barwy malinowej, przy zwodzie bardziej rozlane i barwy czerwonej. Widać w nim dziurkę jak po wyduszeniu pryszcza, nie piecze i nie boli, brak zapachu. Kiedyś miałem podobną sytuację, dermatolog stwierdził, że to mieszek albo pryszcz. Czy to możliwy gruczoł potowy/łojowy? Kiła odpada, stała partnerka od dwóch lat. Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa lub urologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć