Co oznacza rozległy rozsiew gruczolakoraka śluzotwórczego jelit?

Rozległy rozsiew gruczolakoraka śluzotworczego jelit w jamie brzusznej,guzy i nacieki na otrzewnej,esicy,zstępnicy,mięśniu lewym i prawym brzucha,guz powłok brzusznych,zajęte okoliczne węzły chłonne,obecnie z objawów tylko osłabienie, ból stawu skokowego i nadgarstka z opuchlizna bez innych przyczyn,zaplanowana chemioterapia paliatywna.Pytanie jakie jest rokowanie co do czasu kiedy wystąpią inne objawy jeśli nie wezmę tej chemii,jaki okres życia mi został bez leczenia a jaki z leczeniem,mniej wiecej

Lek. Katarzyna Szymczak

Nowotwór bardzo zaawansowany, rokowania są złe, trudno jednoznacznie określić czas przeżycia, leczenie może go wydłużyć o kilka miesięcy, może nawet lat. Sugeruję porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który ma wgląd w całą historię choroby.
Pozdrawiam