Co oznacza rytm zatokowy?

Witam co to oznacza .Rytm zatokowy miarowy o cz.60/min,słaba progresja załamka Rw odpr. VI - V 3. Dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Rytm zatokowy oznacza iż jest to rytm powstający tam gdzie powinien powstawać . A jakieś dolegliwości ? Kiedyś zawał serca? Opis automatyczny czy przez
Lekarza ? Bez obejrzenia ekg ciężko jest coś więcej powiedzieć