Co oznacza silny ból przy oddychaniu?

Witam wczoraj wieczorem zaczęło mnie bolec bardzo mocno przy oddychaniu troche szyji i i z tylu plecy wraz z piersią po lewej stronie nie chce iść do lekarza bo to i tak nic nie da moja pani doktor wie wszystko najlepiej a do tego boli mnie czasem lewa ręka co to może być dodam ze moi rodzice umarli na raka

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli nie ma Pani zaufania do swojego lekarza to należy go zmienić