Co oznacza skaczące tętno spoczynkowe?

Witam mam bardzo skaczące tetno spoczynkowe siedzac potrafi byc 80 za kilka sekund 110 po czym 90 i tak w kółko, jestem dodatkowo silnie osłabiona, co moze byc przyczyną? Wszystkie główne badania kardiologicznie i ogolne w normie

Witam!
Konsultacja kardiologiczna! Może to być również spowodowane zaburzeniami nerwicowymi, ale najpierw należy wykluczyć sprawy somatyczne!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.