Co oznacza słabnięcie w ciasnych pomieszczeniach?

Witam . Od czego to zalezy , że robi mi sie czasem słabo w kosciele podczas Mszy lub w ciasnych , dusznych pomieszczeniach gdy stoje lub siedze i spada mi cisnienie wtedy przewaznie.. Dlaczego tak sie dzieje, a np inni nie maja z tym problemu , od czego to zalezy? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jedna z kwestii przyczyny są np przyczyny psychologiczne Ew krążeniowe