Co oznacza stwierdzenie skrzywienie przegrody nosa oraz przyrost małżowin nosa?

Bezdech senny, AHI-51 jaka jest interpretacja wyniku czy to jest zły wynik oraz stwierdzenie skrzywienie przegrody nosa oraz przyrost małżowin nosa. Czy powinienem wyrazić zgodę na operacyjna korektę nosa, ile czasu trwa pobyt w szpitalu oraz interesuje mnie czy po operacji będę odczuwał bóle i czy po operacji będę musiał być na zwolnieniu lekarskim oraz czy pomoże mi też aparat nCPAP jako mogę mieć zalecony. Proszę o jakąś poradę.

Operacja nosa tak. Ale to za malo raczej. Wykonuje plastyke gardla laserem jako uzzupelnienie leczenia. Operacji prosze sie nie obawiac a dolegliwosci zaleza od techniki operacji i tamponady