Co oznacza taka zmiana na piersi u 23-latki?

Witam. Na jednej z piersi mam taką małą czarna kropkę. Wygląda jakby wągry na twarzy. Taka jak by mała dziurka.. mam ją już dosyć długo. Co to może być. Naczytałam się w internecie że to może być rak... Boję się bardzo bo to już kolejny raz kiedy czytam o chorobach a potem nie mogę zasnąć..

Witam,

na spokojnie proszę udać się do dermatologa na wizytę stacjonarną na której lekarz wykona badanie i oceni czy są słuszne Pani obawy czy nie.

Proszę nie zwlekać z wizytą zbliżają się święta które powinna Pani spędzić radośnie w gronie rodzinnym a nie martwić się na zapas.

Jeśli już będzie Pani po wizycie proszę się odezwać i napisać jak było.

Pozdrawiam