Co oznacza taki fragment dopplera u 30-latka?

USG Dopplera Proszę o informację co oznacza poniższy fragment badania ( reszta przepływów w normie). Tętnice kręgowe z przepływem domózgowym z prędkością PSV do 80/12cm/s po lewej i 41/12 po prawej. Nadwaga od dziecka, niska aktywność fizyczna.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten może być interpretowany jedynie w odniesieniu do całości obrazu klinicznego [objawy oraz inne badanie}. Proszę udać się do lekarza, który zlecił to badanie.