Co oznacza taki pęcherzyk na tylnej ścianie gardła?

Mam mały pęcherzyk/uwypuklenie na tylnej ścianie gardła, zaraz za prawymmigdałkiem. Pojawił się prawdopodobnie w momencie jak miałam zatrzymane ósemki z tej strony. Ósemki mam usunięte już od dwóch miesięcy a to ciągle tam jest. Większość czasu wcale tego nie odczuwam, czasami występuje jakiś dyskomfort przy przełykaniu. Wydaje mi się że raz jest minimalnie większe a raz mniejsze. Co to może być? Mam 23 lata i nie pije alkoholu ani nie palę.

Niepicie i niepalenie wcale nie oznacza długiego i zdrowego życia. Wszystkim rządzą geny i pogłos w mikrofonach. Poczekaj kilka miesięcy aby zagoiły się te ósemki i napisz jeszcze raz.