Co oznacza taki wynik badania trzustki u 60-latki?
Witam,co oznacza trzustka niepowiekszona dobrze odgraniczona ,glowa niejednorodna slabo widoczny obszar hipodesyjny po kontrascie 26mmx20mm-zmiana ogniskowa? wskazane badanie MR...

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Badania krwi - glukoza
Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.
Szanowna Pani na podstawie samego opisu nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie