Co oznacza takie zmęczenie i otumanienie?

witam.od tyg kreci mi sie w glowie,czuje sie otumaniona,zmeczona jakbym biegla wiele kiloemtrow.do tego w srodku strach,lek przed czyms.sama nie wiem przed czym.nawet jak leze czuje sie zmeczona.wystraszona.mialam robione ekg,tomografie komputerowa i podstawowe badania i wszystko ok.przyspieszone bicie serca.ciezko jest normalnie funkcjonowac.najgorsze sa te zawroty,czasem takie bujanie jak na statku,czasem jest mi slabo.a dzis kreci mi sie w glowie.czasem pojawiaja sie nudnosci nie wiadomo skad

Pojawiający się u Pani stan niepokoju, przyspieszone tętno i poprawne wyniki badań mogą wskazywać na zaburzenia lękowe. Może w ostatnim czasie zetknęła się Pani z trudnymi sytuacjami w życiu, z którymi nie potrafi sobie Pani poradzić i/lub przysparzają one niepokoju, zdenerwowania. Może wymagania otoczenia ocenia Pani jako zbyt wygórowane w stosunku do Pani możliwości - np. nowe obowiązki w pracy, nowa praca itp. to proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą i rozważyć podjęcie psychoterapii. Warto także kontrolować poziom elektrolitów, szczególnie potasu, sodu, których niskie wyniki często idą w parze z zaburzeniami lękowymi.