Co oznacza ten poziom TSH u 28-latka?

Dzień dobry, Chciałbym zasięgnąć opinii czy wynik TSH u mężczyzny w wieku 28 lat na poziomie 3.68 oraz fT4 0.8 to powód do zgłoszenia się do endokrynologa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 9 miesięcy temu

Niestety nie napisał Pan wartości referencyjnych laboratorium, w którym wykonywane były badania. Jeżeli przyjąć, że normą dla ft4 to 10–35 pmol/l to powinien Pan skonsultować się z endokrynologiem.