Co oznacza ten ucisk w klatce za mostkiem i ból kręgosłupa?
Witam, Ok rok temu przez ok 2 msc miałam uczucie zamierania serca. Zrobiono mi ekg, rtg klatki, pobrano krew do badań i wykonano próby wysiłkowe. Nic nie wyszło złego, powiedziano ze serce zdrowe ale nerwy podniosły ciut ciśnienie na co mam lek.Od 2 msc czuje spływająca flegmę i od kilku dni gule w gardle, ucisk w klatce za mostkiem i ból kręgosłupa.Muszę czasem odkaszlnąć.Podczas ćwiczeń nic się nie dzieje, ciśnienie 115/78.Mam problem z kręgosłupem i jestem bardzo nerwowa.To coś złego?dziekuje

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Skoro szeroko prowadzona diagnostyka, nie wykryła patologii, najprawdopodobniej to nic poważnego, w razie niepokoju sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam