Co oznacza ten wynik eeg i czy konieczne jest leczenie farmakologiczne?
Witam co oznacza taki wynik Eeeg i czy konieczne jest leczenie farmakologiczne.Badanie w czuwanie.Czynność pods. stanowią nieregularne fale alfa 8-9 Hz o amplitudzie do 30uV wspolwystepujace z obfita czynnością szybką beta.RZ zaznaczona. W spoczynku w odprowadzeniach skroniowo_ciemieniowo_potylicznych prawych dość liczne nieregularne fale wolne 4-5Hz oraz napadów i fale ostre o szerokiej podstawie.HV i FS bez wpływu na zapis.Zapis z niewielkiego stopnia zmianami uogolnionymi o zastrzeżonym rysunku z przewagą w odprowadzeniach skroniowo_ciemieniowo-potylicznych z tendencja do napadowosci.Tk głowy w normie. Badania wykonane z powodu uczucia ucisku prawej strony w okolicach ucha od b. długiego czasu i parę razy przez ostatnie pół roku robiło mi się słabo bez utraty przytomności i parę razy wystąpił skok ciśnienia. Lekarz przepisał mi sympramol 2*1 i absenor 1/2*1 czy uzasadnione jest wprowadzenie takich leków i na co wskazuje taki wynik. Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Rozwój intelektualny dziecka autystycznego
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.
Szanowna Pani, niestety nie mam takich kompetencji aby interpretować wynik EEG. Powinien zająć się tym lekarz prowadzący