Co oznacza w MR głowy u 21-latki?

Dzień dobry, Miałam robiony RM glowy z kontrastem w badaniu stwierdzono " w obu półkulach mózgu przykomorowe ogniska wysokiego sygnału w obrazach T2 zależnych I FLAIR, nie wykazującech restrykcji dyfuzji ani cech wzmocnienia kontrastowego. W lepiej wyspie naczyniak żylny. " Ponadto na końcu pisze " wskazana hospitalizacja celem diagnostyki w kierunku demielinizacji ". Zapisałam się do neurochirurga jednak termin mam dopiero na 3 czerwca. Czy mam się czego obawiać? Iść prywatnie do lekarza czy mogę poczekać do tego czasu.

Jest Pani 21 letnią kobietą, jakie objawy niepokojące, Jaki ogólny stan zdrowia i nastrój ? co Pani dolega??? Opis MRI GŁOWY : " w obu półkulach mózgu przykomorowe ogniska wysokiego sygnału w obrazach T2 zależnych I FLAIR, nie wykazującech restrykcji dyfuzji ani cech wzmocnienia kontrastowego. W? lewej wyspie naczyniak żylny. " Ponadto na końcu pisze " wskazana hospitalizacja celem diagnostyki w kierunku demielinizacji ". MRII OBRAZ CD do interpretacji klinicznej; MRI do interpretacji klinicznej; po konsultacji . Okresowo pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Badanie u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań ; do rozważenia jakiego typu bóle głowy, jak leczyć Opis TK nie uzasadnia bólów głowy Pozdrawiam i zapraszam.