Co oznacza wynik badania biopsji trzustki?

Dzień dobry.Chciałabym uzyskać poradę.U mojego brata wykryto guza trzustki.Lekarze robili badania i biobsję z owego guza ale badania nie potwierdziły nowotworu co nas trochę podniosło na duchu ale rzekomo to COŚ trzeba usunąć i nie wiemy co mamy robić tym bardziej że od tygodnia zaczyna go KŁUĆ.Nie wiemy co robić i chcielibyśmy żeby Pani spojrzała na wyniki biobsji=zmiana w obrębie trzonu trzustki w aspiratch grupy i płaty nabłonka gruczołowego bez cech atypii.Badania krwi są dobre a cukier 300

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jedynie zabieg da 100% pewności czym jest opisywana zmiana,