Co oznacza wynik badania głowy 24-latki?

Co oznaczają ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych, w tym we FLAIR- zmiany niespecyficzne, naczyniopochodne, inne demielizacyjne? Dodatkowo w prawym płacie ciemieniowym niewielkie poszerzenie pojedyńczej przestrzeni okołonaczyniowej.

choroba drobnych naczyń, bez większego znaczenia, można suplementować preparatami z koalicji dr Ratha