Co oznacza wynik badania kręgosłupa 77-latki?

Mam 77 lat i stwierdzoną wypuklinę krążka międzykręgowego L3/L4 plus cechy stenozy więzadłowej na tym poziomie z widocznym zwężeniem otworów miedzykręgowych obustronnie, bardziej po lewej. Codziennie wykonuje ćwiczenia wzmacniające kręgosłup. Obecnie mam zlecony laser, krioterapię i jonoforezę przy której nastąpiło wykręcanie stopy w pierwszej części zabiegu i powtórzyło się wieczorem co mnie przeraziło. Personel nie spotkał się z taką sytuacją, wizyta u lekarza w póżniejszym terminie. Bardzo proszę o opinię, czy dzieje się coś niepokojącego, gdzie się z tym zgłosić. Bardzo dziękuję Kraków

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza neurologa po bezpośrednim badaniu