Co oznacza wynik badania krwi i problem z apetytem?

Witam. Od dłuższego czasu mam problemy z apetytem, koncentracją, towarzyszy mi uczucie ciągłego zmęczenia, bóle migrenowe, a włosy wypadają garściami. W badaniach krwi wyszło mi: MCHC - 31,5 (wg skali 32,2-35,3), limfocyty - 46,5 (wg skali 20.00-40.00), monocyty - 10,8 (wg skali 2,0-10,00). Reszta badań ogólnych w normie. Czy sugerując się tymi wynikami można określić co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy niewielkie odchylenia w wynikach badań to już powód do niepokoju?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki niewiele odbiegają od normy, nie ma powodu do niepokoju. Sugeruję jeszcze zobaczyć poziom TSH .