Co oznacza wynik badania moczu 21-latki?

Czy ktoś mógłby pomóc mi z interpretacją wyników? Osad: Nabłonki płaskie pojedyncze, leukocyty 0-1, erytrocyty świeże 1-3, pasma śluzu nieliczne, bakterie pojedyncze; Mocz: Ciężar właściwy 1.033, pH 6, białko ślad, reszta w normie/nie wykryto Próbka była pobrana we właściwy sposób. Przed kilka dni odczuwałam ciągle parcie na pęcherz i od dawałam mocz do kilkunastu razy na dobe (wcześniej mi się to nie zdarzało) jednak nie odczuwałam bólu ani pieczenia. Teraz jest lepiej pod względem częstotliwości wizyt w toalecie. Dodatkowo boli mnie odcinek ledzwiowy i prawa noga oraz odczuwam ból w kroczu i to tylko też po prawej stronie (nie potrafię dokładnie określić miejsca ale raczej bliżej wejścia do pochwy niż cewki...). Lekarz twierdzi że nie ma zapalenia pęcherza ale w zasadzie nie powiedział co to może być. Ja obawiam się raka szyjki macicy (idę w tym miesiącu do ginekologa).

Lek. Paweł Szadkowski

Faktycznie na zakażenie układu moczowego to nie wygląda. Warto żeby ocenił panią ginekolog, ale proszę się nie martwić ponieważ w pani wieku rak szyjki byłby bardzo dużą rzadkością. Ból pleców i nogi mogą wskazywać na zespół korzeniowy.