Co oznacza wynik badania mózgu 26-latka?

Dzien dobry Mam takie pytanie z gory dziekuje za udzielenie odpowiedzi.Syn ma 26 lat 3 lata temu podczas badania rezonansem magnetycznym drogi wzrokowej pod katem jaskry ,przypadkowo odkryto ze w obszarze mozdzku jest powiekszony angiogram,ktory przechodzi na zew.str.prawej szczeliny Sylvius,a nastepnie wchodzi do tetniczej gornej korony.Prawdopodobnie uczestniczy w dysplazji naczyniowej.Badanie to wykluczylo jaskre.Bylismy u kilku lek.okulistow rozne sa opinie na temat tego odkrycia.Jeden radzi isc do neurochirurga inny do lek.naczyniowego a jeszcze inny ze to nic takiego,ze z pewnoscia syn taki sie urodzil skoro nie ma zadnych obiawow chorobowych.Syn z wyksztalcenia jest informatykiem.Sy nie chce slyszec o zadnych kolejnych badaniach a ja umieram ze strachu co to moze byc.

Szanowny Panie
Opis raczej wskazuje na wadę wrodzoną należy to badanie powtórzyć ażeby obserwować czy ta zmiana nie zmienia się, pozdrawiam.