Co oznacza wynik badania MRI z kontrastem i bez mózgu?
Kobieta, 23 lat. BADANIE MRI z kontrastem i bez. W istocie białej obu płatów czołowych utrzymują się nieliczne ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR wielkości do ok. 3mm. Poza tym mózgowie, w tym okolica kątów mostkowo-móżdżkowych, zmian patologicznych nie wykazuje. Niewielkie zmiany zapalne śluzówki zatoki szczękowej prawej. O czym świadczą moje wyniki. Proszę o komentarz.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie objawy? Konieczne zestawienie powyższego wyniknie bezpośrednim badaniem lekarskim