Co oznacza wynik badania po przeroście endometrium?

Witam Proszę o interpretację wyników po przeroscie endometrium 1.Fragmenta endicervicis sine laesionibus 2.Endometrium in stadio proliferationis irregularis

Opisano po prostu błonę śluzową macicy i wewnątrzszyjkową w stadium proliferacji. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.