Co oznacza wynik badania usg płodu?

Witam, mam 32 lata, właśnie wróciłam z usg od lekarza i go zaniepokoilo na usg - Serce czterojamowe-przesuniete na stronę prawa FHR 140/min. Nerki płodu powiększone, hiperechogenne z pielektazjami. Co to moze oznaczać praktyce? Prosiłabym o jakieś wskazówki. Lekarz za bardzo nie chciał nic powiedziec tylko zalecił dodatkowe badania USG.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Dokładniejsza ocena [prenatalne USG] powinno rozwiać więcej wątpliwości.