Co oznacza wynik badania wątroby u 34-latki?

Proszę o pomoc w wynikach:zaczęło się że mocno zaczął mnie boleć obojczyk prawy po jakimś czasie silny ból głowy i prawej strony brzucha też ból przy oddychaniu zrobiłam usg wyszło że mam UNACZYNIONY guz, położyłam się do szpitala metodą spiralną zrobiono mi tk wynik następujący :WĄTROBA prawidłowej wielkości o gładkich obrysach, w S 7/8 zmiana nieznacznie hipodensyjna w fazie natywnej, silnie unaczyniona o wym;8,2*6,5cm z centralną blizną gwiazdzistą -fnh do roznicowania z mniej prawdopodobnym rakiem wloknisto-blaszkowatym,bardzo proszę o pomoc wyjaśnienia wyniku i gdzie dalej najlepiej się udać

Lek. Katarzyna Szymczak

Fnh to ogniskowy rozrost guzkowy wątroby, łagodna zmiana która na ogół wymaga jedynie obserwacji, radiolog w opisie różnicuje ją z rakiem (mniej prawdopodobne), sugeruję konsultacje z chirurgiem lub hepatologiem. Celem ustalenia odpowiedniego postępowania, być może konieczna będzie biopsja.
Pozdrawiam