Co oznacza wynik badania żelaza i trójglicerydów?

Witam, dostałam dziś wyniki, odstępstwa od normy to żelazo 200 ug/dl, trójglicerydy 294 mg/dl, OB 16 mm/dl. Morfologia, cholestelor całkowity, magnez, wapń i glukoza w normie. Czy te odstępstwa od normy mogą oznaczać jakąś chorobę ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka , proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badania