Co oznacza wynik gastroskopii 67-latka?

Witam, Proszę o interpretację wyniku gastroskopie Mężczyzna 67 lat, od jakiegoś miesiąca zatwierdzenie, uczucie jakby coś mu stało w przełyku z krztuszenie się. Wynik gastroskopii. Rozpoznanie: Nowotwór k nieznanym lub niepewnym charakterze jamy ustnej i narządów trawiennych. Opis : w przełyku w części górnej pozamiatane błona sluzowa z licznymi błonami, łatwo krwawiaca. Wpust I dno żołądka prawidłowe. Błona sluzowa trzonu I antrum zmieniono zapalenie, w antrum nażerki. Oddzwiernik symetryczny.oouszka dwunastnicy bez zmian.test urazowy dodatni.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się onkologiem i udać się konsylium onkologiczne aby ustalić plan leczenia dla Pana.