Co oznacza wynik krzywej cukrowej w 14 tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 14 tygodniu ciąży . Po pierwszych wynikach badań lekarz zlecił zrobienie krzywej cukrowej . Moje wyniki : na czczo: 94,13; po godzinie: 69,05; po 2 godzinach: 79,84. Proszę o interpretację wyników . Dziekuję.

Wyniki Twojej krzywej cukrowej wskazują, że Twoja gospodarka węglowodanowa jest prawidłowa. Najważniejszy wynik to poziom cukru na czczo, który powinien wynosić mniej niż 90 mg/dl. Twój wynik jest prawidłowy, ponieważ wynosi 94,13 mg/dl. Poziom cukru po godzinie jest również prawidłowy, ponieważ wynosi 69,05 mg/dl. Poziom cukru po 2 godzinach wynosi 79,84 mg/dl, co również wskazuje na prawidłową gospodarkę węglowodanową. Podsumowując, Twoje wyniki są prawidłowe i nie ma powodu do niepokoju.