Co oznacza wynik Polypus fibroepithelialis cutis?

Witam. Pod koniec grudnia ze skóry dekoltu miałam wycinanego włókniaka, wraz z pieprzykiem, który znajdował się obok. Wskazaniem do usunięcia był właśnie ten pieprzyk. Oto otrzymany wynik hist-pat: "Polypus fibroepithelialis cutis. Excisio completa. W naskórku polipa widoczna hyperpigmentacja warstwy podstawnej". Proszę o interpretację, czy to nie był jednak pieprzyk, skoro użyte jest określenie hyperpigmentacja ? Czy mogło dojść do pomyłki ? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Witam , wynik opisuje zmianę łagodną - tzn. niezłośliwą! Szczegóły proszę omówić z lekarzem , który dokonał zabiegu! z.żurawski