Co oznacza wynik RTG 62-latka?
Witam. Po badaniu RTG otrzymalem taki wynik: Przepona i katy wolne. W polu srodkowym prawego pluca cien o wymiarze 4x6mm, poza tym pola plucne bez swiezych zmian ogniskowych. Wneki naczyniowe. Cien srodkowy w normie. Chciałbym się dowiedzieć co to oznacza. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczna jest dalsza szerszą diagnostyka wyjaśniając czym jest powyżej opisywana zmiana