Co oznacza wynik RTG stóp u 19-latki?
Witam, przedstawiam opis badania rtg stóp. Lateralizacja obu paluchow. Poza tym układ kostno-stawowy obu stóp rtg prawidlowy. Czym jest ta lateralizacja i do jakiego specjalisty mam sie udac?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Szanowna Pani a z jakiego powodu badanie zostało wykonane? Wynik może wskazywać na koślawość, proszę udać się do ortopedy