Co oznacza wynik RTG u 39-latka?
Robiłem zdjęcie rtg i chciałbym się dowiedzieć o co to chodzi opis mam taki wyrównana lordoza lędźwiowa , zwężenie przestrzeni Mn l5as1 , drobne odczyn proliferacyjne na krawędziach trzonow, zmiany zwyrodnieniowe w stawach mk

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
opis wskazuje na objawy choroby zwyrodnieniowej, a jakie są objawy? wskazana jest wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie.