Co oznacza zasinienie po operacji przepukliny pachwinowej?

Witam około pół roku temu miałem operację na przepukline pachwinowa prawostronna, miałem przy tym wszystkie z możliwych skutków obocznych typu: opuchniecie jąder,penisa oraz sine obrzęki, wszystko z czasem ustapiło nic nie boli lecz około 2 tygodni temu zauważyłem że pod moszna między uda mi od dołu dalej siną w pewnym miejscu miszne w okolicy jąder. Skoro nic mnie nie boli to może być to coś niebezpiecznego??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez chociażby lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić konieczność dalszej diagnostyki urologicznej bądź chirurgicznej.