Co oznacza złe samopoczucie po biegunce?

Witam. 5 dni temu przechodzilam jednodniowa biegunke, z bolem brzucha. Do tej pory czuje sie slabo, nogi mam jak z waty, co zjem czy wypije to czuje brzuch. Udac sie na jakies badania czy musi jakis okres przejsc zeby organizm od nowa sie zregenerowal. Prosze o porady co zrobic zeby byc taka jak dawniej

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli problem nadal występuje, to warto udać się z tym do lekarza rodzinnego, w celu dokładnego badania. Pozdrawiam i życzę zdrowia.