Co oznacza zmiana barwnikowa złożona, usunięta w granicach zdrowych tkanek?

Witam mialem wyciete zmiane barwnikowa wynik jest taki. ELIPSA SKÓRNA O WYMIARACH 1* 0,8cm z guzkiem zrednicy 0,7, Mikroskopowa: Zmiana barwnikowa złożona usunieta w granicach zdrowych tkanek. Czy ten wynik jest dobry czy jest sie czego bać

To znaczy, że zmiana była łagodna, po usunięciu nic nie zostało i sprawa jest załatwiona raz na zawsze. Wszystko jest w porządku, można przestać o tym myśleć.