Co oznacza zmiana w obrębie łydki?

Pytalam już na stronie co może oznaczać ból w łydce. Odpowiedź była skurcz.. Skurcz jednak to nie byl. Zrobiono mi usg, w łydce mam dużo płynu. Dlaczego? Skąd? I jedna żyła jest jakas dziwna... 7x2x2 cm Cały czas te miejsce boli.

Świadczy to o jakimś np. stanie zapalnym w zakresie mięśni łydki, może krwiak (?). Trudno mi określić bez bezpośredniego badania, szczegółowych informacji z wywiadu. Trzeba na pewno w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ortopedą.