Co oznaczają bezdechy nocne?

Witam, miałam dwa razy holtera i wychodzi mi w nocy puls 37 około 12 takich epizodów faktem jest ze mam bezdechy nocne a gdy wieczorem siedzę puls siega mi do 48-w ciagu dnia gdy chodzę mam około 80 kardiolog już drugi twierdzi że to fizjologiczne i mam tak wyćwiczone serce ,sportowcem nie byłam ale mam nie niedociśnienie i częste mroczki jestem osobą szczupłą czy ten nocny puls zwalił na bezdechy ? mam 63 kg czy jednak bezdechy że budzi mnie brak tchu na wolny puls?mam lekką arytmię ale nie mam pauz. Mam 36 lat a wszystko zaczeło sie po ogromnym wysiłku fizycznym gdy z braku pieniedzy musiałam dzwigac i sprzątac prawie na akord mroczki szumy uszne ,,

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana diagnostyka polisomnograficzna która wykluczy lub potwierdzi bezdech senny i wtedy Ew powiązanie z czynnością rytmu serca