Co oznaczają bóle kości i stawów bez obrzęku?

Bóle kości i stawów bez obrzęku. Od jakiegoś czasu mam bóle stawów i kości. Najczęściej występują bóle stawów kolanowych. Zdarzają się też bóle stawu łokciowego, piszczeli czy obojczyka. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale podczas okresu bóle stawów kolanowych są intensywniejsze i mocniejsze. Ostatnio miałam robione badania krwi, moczu i CRP, wszystko w jak najlepszym porządku.. Jestem osobą młodą z lekką nadwagą. Czym takie bóle mogą być spowodowane? Czy jest się czym martwić?

Jeżeli wyniki ma Pani dobre, należy poszukać przyczyn gdzieś indziej. Czy prowadzi Pani intensywny tryb życia, dużo Pani dźwiga np. w pracy? Czy bóle nasilają się w określonych sytuacjach? Jaka jest Pani dieta? Czy sprawdzała Pani poziom magnezu? Warto skonsultować te objawy również u ortopedy, zwłaszcza jeżeli są one przewlekłe.