Co oznaczają dolegliwości chorobowe przy przewlekłym zapaleniu ślinianek?

Kobieta 22; Przewlekłe zapalenie ślinianek; nieustanne pragnienie, suche usta, szczypiące podniebienie, chęć odchrząkiwania, uczucie śluzu w gardle; Szczypiące oczy; ciągłe zmęczenie; częste duszności, jakbym nie mogła do końca nabrać powietrza do płuc, nawet przy spoczynku; ból w klatce piersiowej po lewej stronie, zwłaszcza kiedy chce nabrać dużo powietrza lub kiedy wydycham całe powietrze z płuc; lekki ból stawów,nasilający się przy spożyciu alkoholu Morfologia krwi tylko podwyższone MXD:18,4

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć