Co oznaczają drgawki i drżenia podczas stosowania lamitrin?

Witam.moje pytanie:po latach leczenia mam dobre EEG,zawsze wychodziło złe.czy mogę mieć jeszcze ataki bo mam różne drgawki,drzenia(musze się w tedy położyć)ale w pełni jestem tego świadoma,wszystko czuje co się dzieje w moim organizmie.moj lekarz mi mówi że musi wystąpić atak to wtedy tu można powiedzieć o zwiększeniu tabletek,a takie drgawki co przechodzą,to to nie jest żaden atak.Biore lamitrin 2*100 rano 2*100wieczorem.lecze się od ok.14lat.czy to jest normalne.zapisalam się do epitologa ale kolejkaaaaaa

Witam!
Należy się zastanowić nad problemem ew. zaburzeń nerwicowych - może to jest tylko "pozostałość" po ew. epi.? Moim zdaniem należy wzmocnić terapię o leczenie p/nerwicowe.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.