Co oznaczają krwawe krostki pod skórą?

Witam . Mam uciążliwy i nie zbyt wyglondajacy problem z skóra .Od końcówki 1-szego porodu (2015) do tej pory .Na moim ciele pojawiają się małe Chrostki(wyglondem przypominaja skórę oskubanej kury).Chrostki wypełnione na początku są przezroczystą(wodą) a następnie pękają i na ich miejscu powstają krwiaki podskórne.wystepuja na całym ciele lecz najbardziej uciążliwe i nie estetycznie wyglondaja na rękach i palcach,dekolcie i nogach ,za uszami .Co zrobić z tym i gdzie się udać ?,lub co pomogło by?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest diagnostyka laboratoryjna oraz ocena zmian przez lekarza dermatologa