Co oznaczają mroczki u 20-latki?

Witam serdecznie. Widzę Mroczki kropeczki migajace na całym polu widzenia one tworzą się również w różne plamki itp. Do tego gdy jest ciemno widzę szara plamke która jest też jak u ułożona z tych Mroczkow i jak mrugam szybko to wyraźnie ja widać jest czarna. Co to może być?czy wygląda to na coś poważnego. (do tego widzę mety)

Dzień Dobry Pani,

Nie obędzie się bez osobistej konsultacji okulistycznej/internistycznej, celem dotarcia do przyczyny opisanego przez Panią symptomu.

A jak jest u Pani z suplementacją przede wszystkim wit. A, wit. D3. ?

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com