Co oznaczają nagłe kłucia w klatce piersiowej?

Witam, Mam pytanie odnośnie układu oddechowego.Mam tak, że podczas oddychania czuję jakbym nie mogła nabrać w pełni oddechu.Mam również od czasu do czasu nagłe i mocne ukucia w klatce piersiowej, w niektórych momentach również serce mi bardzo szybko bije.Mam alergię pokarmową i wziewną, ale biorę leki na alergię i nie sądzę, żeby to było przez to.(Astmy nie mam stwierdzonej)

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości nie są najpewniej spowodowane niczym niepokojącym. Nerwobóle i pozostałe objawy mogą sugerować przyczynę nerwicową. Ze względu na towarzyszącą alergię sugeruję udać się do lekarza w przypadku nasilonych dolegliwości.