Co oznaczają nudności i bezsenność?
Witam. Po 4miesiacach codziennego bolu glowy, nudnosci, bezsennosci, braku apetytu, lęku o zdrowie(lęk przed guzem mozgu) trafiłam do psychiatry. Robilam badania krwi, hormony, tomografie glowy wszystko ok. Czy moze byc to guz mozgu? I czy zalecone antydepresanty moga pomoc na dolegliwosci i po jakim czasie? Prosze o odpowiedz

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Badania krwi - TG
TG ? czyli trójglicerydy ? są estrami gliceroli i kwasów tłuszczowych. Są również podstawowym substratem energetycznym w organizmie oraz składnikiem tkanki tłuszczowej. Sprawdź czym grozi ich nadmiar ? czyli czym jest hipertriglicerydmia.
Witam Panią
Jeżeli guz mózgu został wykluczony na drodze badań
diagnostycznych, to znaczy, że nie ma Pani guza mózgu.
Wszystkie Pani dolegliwości, łącznie z nudnościami, bezsennością,
lękiem o zdrowie…, wynikają z zaburzeń nerwicowych.
Stosowanie środków uspokajających, obniżające napięcie
czy antydepresantów o dodatkowym działaniu
tłumiącym lęk, które sprawia, że lęki i inne dolegliwości stają się
łatwiejsze do zniesienia.
Jest to jednak leczenie objawowe.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe
i ich konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu,
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
zaburzeń nerwicowych, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl