Co oznaczają pola płucne bez zmian ogniskowych o wzmożonym rysunku okołooskrzelowym?
Od jakiegoś czasu zmagam się z suchym,męczącym kaszlem,zlecono RTG płuc,a jego opis brzmi:Pola płucne bez zmian ogniskowych o wzmożonym rysunku okołooskrzelowym.Serce niepowiększona.Przepona w zrostach,katy przeponowo-żebrowe wolne. Co oznacza ten opis?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne zastawienie wyniku z danymi klinicznymi proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie